fbpx

O NAS

NASZE PASJE

Land Rover i off-road to nie jedyne nasze pasje.

Choć trzeba przyznać, że poświęcamy im tyle czasu, że sami zastanawiamy się skąd mamy go brać by realizować też te inne. Każdy z nas ma też swoje inne zainteresowania bo w końcu nie da się cały czas gadać o dyfrach, półosiach, koniach mechanicznych, blokadach, pogórzach, rzekach urokliwych miejscach. Z resztą … kilka słów o nas poniżej.

Grzegorz „GRI” Kaczyński

Off-road? Początek z Uazem… do kapitalnego remontu, oczywiście udanego. Poznawanie środowiska 4×4, pierwsze wypady nad Wisłę, kolekcja strat i rys lakieru oraz zgłębianie zabaw w Offroad.

Pierwszy Land Rover coś jak 10 lat temu… Wysłużone Discovery 1 V8. Dużo prac technicznych, ale poznawanie LR zaczęło się na dobre. I tak trwa po dziś bo prowadzenie od kilku lat serwisu Diffland to nieustanne zgłębianie tajników brytyjskiej koncepcji budowania samochodów.

Niemniej nie samym LR człowiek żyje. Od zawsze sporty wodne, żagle, motorówki. Miłośnik dobrego brzmienia gitarowego, oczywiście we własnym wykonaniu.

 

 

Przemysław „GAZFAN” Szafrański

Off-road… od rozklekotanego Uaza do porempstowego Gaza 69. Było po rosyjsku z warsztatem w garażu. A potem myśl o sprawniejszym 4×4…  Czyli Land Rover. Zaczęło się od zakupu nie do końca sprawnego Range Rovera Classica… troszkę przypadek ale też dobra carma kierowała w taką stronę… i to prawie 10 lat temu. Ta sama carma pchnęła mnie do współorganizacji MotoOrkiestry na rzecz WOŚP co zaowocowało kontaktem z  Dilerem Land Rovera .. i propozycją pracy.

Ponad 2 lata na stanowisku Handlowca i propozycja zasilenia szeregów Importera LR z dziale marketingu. Prowadzenie szkoleń, prezentacji, organizacja eventów aż do awansu na Brand Managera LR w Polsce. Więcej wymagań, więcej pracy i dzięki temu więcej ciekawych wyzwań i działań… Łącznie 7 lat na łonie autoryzowanego LR w Polsce. A teraz witam Państwa w naszym serwisie Diffland.

Jednak Land Rover to nie wszystko…

Człowiek ma też inne pasje choć wzięły się z jazdy w terenie i posiadania LR. Jedną z nich jest fotografia, głównie rajdowa choć nie tylko. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć co tam w obiektyw się złapało to zapraszam na www.facebook.pl/fotowepl